O spoločnosti

20 ROKOV SKÚSENOSTÍ S MATRACMI

Spoločnosť BENAB TRADE s.r.o. pôsobí na trhu už 20 rokov. Sme moderná výrobná spoločnosť zameraná na sériovú výrobu zdravotných matracov. Všetky ponúkané produkty sú vyvíjané a kompletne vyrábané na Slovensku v meste Kežmarok, kde na celý proces dohliada skúsený tím pracovníkov.

Kvalita a dizajn

Dlhoročné skúsenosti pri výrobe lôžkového nábytku sa prenášajú na všetky naše produkty, ktoré spĺňajú kvalitu, dlhú životnosť, komfort a moderný dizajn, čo je základom pre uspokojovanie potrieb dnešného náročného zákazníka. Pri výrobe kladieme veľký dôraz na kvalitu používaných materiálov a jednotlivých komponentov, preto spolupracujeme výhradne s európskymi renomovaným dodávateľmi. Celá kolekcia matracov je navrhnutá z najrozličnejších certifikovaných a zdravotne nezávadných materiálov, sú dlhodobo testované a zodpovedajú najprísnejším požiadavkám na hygienu, kvalitu, komfort a funkčnosť.

Dlhoročná splupráca

Spolupracujeme s množstvom obchodných partnerov na celom území Slovenska a v zahraničí, prostredníctvom ktorých ponúkame konečnému zákazníkovi kvalitné slovenské výrobky.

Naše certifikáty

Vazeny zakaznik

Vážený zákazník,

veríme že, naše produkty vám pomôžu dostať sa na správnu cestu k lepšiemu spánku a k načerpaniu potrebnej energie, aby ste získali čo najviac z Vašich rušných dní.

Vedenie spoločnosti BENAB TRADE s.r.o. Vám praje pohodlný spánok -  plný komfortu.

Slavomír Brejka
Obchodný riaditeľ spoločnosti

Naši predajcovia

Na tejto stránke nájdete aj kompletný zoznam predajcov, ktorí Vám ochotne poradia s výberom a podajú bližšie informácie, či už v malých predajniach nábytku, internetových obchodoch alebo obchodných reťazcoch.

Pre zobrazenie predajcov, zvoľte prosím na mape kraj.