cesta k zdravému spánku

kvalitne matrace benab slider na hompage

Profesionálne matrace spod Tatier

Pod Tatrami v BENAB-e už 20 rokov vyvíjame a produkujeme tie najkvalitnejšie matrace pre strednú Európu. Pravidelne dôkladne analyzujeme a prehodnocujeme výber najkvalitnejších materiálov a postup pri produkcii každého druhu matraca. Denne vyrábame stovky matracov podľa špeciálnych objednávok z viacerých krajín, a zároveň desiatky matracov vyprodukovaných na mieru – špeciálne rozmery, špeciálne materiály či špeciálne poťahy. Všetko preto, aby sme vyhoveli všetkým požiadavkám našich klientov. 

V ponuke matracov BENAB nájdete kategórie ekonomických-lacných matracov i komfortných matracov s výborným pomerom cena-kvalita. Ale zároveň v ponuke BENAB nájdete i prémiové matrace so špičkovým náročným komplikovanejším riešením a svetovými materiálmi ako sa využíva v luxusných matracoch. To všetko ale za skvelú bezkonkurenčnú cenu neporovnateľnú s cenami luxusných značiek matracov.  

  • výroba prebieha v modernej fabrike v meste Kežmarok s dôrazom na hygienu, zdravotne nezávadné skladovanie materiálov i hotových výrobkov. Kladieme dôraz na hygienu v rámci celého výrobného procesu ISO 9001 a arómu každého matraca
  • výroba na mieru prebieha taktiež v rýchlom čase v takmer identickom ako pri katalógových matracoch
  • máme prepracovanú expresnú logistiku  distribúcie cez našich obchodných partnerov – e-shopov i v prípade priameho nákupu u nás v showroome pod Tatrami
  • lepidlá používané v matracoch BENAB sú vždy ekologické a bez-zápachové. Špeciálne lepidlá HotMelt sú štandardne používané i v potravinárstve, potvrdzuje to certifikát ECOPASS o zdravotnej nezávadnosti. 
  • sme dlhoročným partnerom nielen pre eshopy, určené domácnostiam, ale priamo dodávame naše matrace i do slovenských nemocníc, domov seniorov, hotelov a penziónov na Slovensku a v zahraničí

Matrac Benab King

235,00 

Tip na matrac pre domácnosti

TOP favorit pre bežné rodiny

Penový či pružinový ? Aký druh peny? Akej tvrdosti? Mnoho faktorov ovplyvňuje výber matraca. No poznáme správanie našich zákazníkov a ich výber skončí veľmi často pri tomto skvelom penovom matraci za skvelú bezkonkurenčnú cenu. 

Špeciálne matrace pre nemocnice a dlhodobo chorých

Určený pre dlhodobé ležanie na lôžku

Matrace pre dlhodobo chorých majú svoje špecifikácie a musia vyhovovať ďalším potrebám – musia byť vhodné na polohovateľné rošty, zabezpečovať výrazne lepšie prevetranie atď. Toto je náš favorit pre dlhodobo chorých ľudí ležiacich na lôžku. Radi sa aj chorým ľuďom postaráme o ich komfort a ozdravenie. 

Tip na TOP matrac pre hotely

Trvácny prémiový matrac pre hotelierov

V hoteloch a penziónoch rozumieme vysokým nárokom na kvalitu a trvácnosť matracov. Musia byť extrémne pohodlné pre náročných klientov. Extrémne trvácne z kvalitných materiálov pre zmysluplnosť investície a rýchlosť údržby. Relaxovať na Slovensku je zážitkom i vďaka pohodliu na našich BENAB matracoch 🙂 Jeden z takýchto skvelých modelov pre hotely je BENAB Multi S7.

Ďalšie BENAB obľúbené profesionálne matrace

Začnite písať aby ste videli produkty, ktoré hľadáte.