Rošt Lamela Exkluziv Polohovateľný

Rošt Lamela Exkluziv Polohovateľný

Drevený pevný rošt LAMELA EXKLUZIV POLOHOVATEĽNÝ je vhodný pre penové a latexové matrace.

Odporúčaná predajná cena

148,00 

Poťah


Warning: Undefined array key "pa_potah" in /data/4/4/44a00c8f-7d47-4a8d-895d-31871def8034/benab.sk/web/wp-content/plugins/benab/custom/shortcodes.php on line 462

Použitý materiál

Špecifikácia

Nosnosť 130 kg
Záruka 2 roky
Typ rošta

špeciálny

Počet lamiel/lát

28

Výška roštu 5,5 cm
Počet zón

6

Vhodný pre matrac

latexový, penový

Stredový spevňujúci popruh

1

Spevnenie stredovej časti

5V

Typ lamiel

prírodné drevo

Materiál

breza

Vyhotovenie

zmontovaný

Kvalitný lamelový rošt LAMELA EXKLUZIV POLOHOVATEĽNÝ je manuálne polohovateľný rošt s piestovým výklopom v prednej nožnej časti pre jednoduchý prístup do úložného priestoru postele. Špeciálny rošt je tvorený 28 lamelami, ktoré zaisťujú dobrú vetrateľnosť, odvod vlhkosti a rovnomerné rozloženie váhy. 5 zdvojených lamiel s posuvnými opaskami umožňuje regulovať tuhosť a tým aj tlak vytváraný na matrac v bedrovej oblasti. Posúvaním opaskov je možné tvrdosť matraca buď zvýšiť alebo znížiť. Pružné lamely uložené vo dvojiciach v kaučukových púzdrach sú rozložené do 5 anatomických zón. Stredový spevňujúci textilný popruh zaisťuje pevnosť roštu a bráni prelomeniu lamely pri extrémnom bodovom zaťažení. Pevný posteľný rošt ponúka nosnosť až 130 kg.

Lamely vyrábame zo sibírskej brezy, ktorej drevo má vďaka veľkým teplotným výkyvom a teplotám do -50 °C vysokú hustotu, pevnosť a odolnosť. Rám roštu je vyrobený z kombinácie vrstvenej brezovej dyhy a masívneho buku. Kvalitné vyhotovenie a prvotriedne materiály zabezpečujú dlhodobú funkčnosť a spoľahlivosť tohto výrobku.

Drevený pevný rošt LAMELA EXKLUZIV POLOHOVATEĽNÝ je vhodný pre penové a latexové matrace.

Skutočná veľkosť roštu je pre správne uloženie roštu do rámu postele vždy o 0,5 cm užšia a o 4 cm kratšia ako čistý vnútorný rozmer postele.

  • štandardný lamelový rošt polohovateľný s predným piestovým výklopom pre jednoduchý prístup do úložného priestoru postele
  • pohodlné dvíhanie pomocou plynových piestov
  • nastavenie tvrdosti lamiel v strede roštu (5V)
  • spevňujúci stredový popruh
  • počet lamiel – 28 ks
  • vhodný pre pružné latexové a penové matrace
Začnite písať aby ste videli produkty, ktoré hľadáte.