Matrace novej generácie

SPIMSI - Matrace novej generácie

Moderné, svieže a kvalitne spracované sú nové matrace kolekcie značky SPIMSI. Tisíce spokojných zákazníkov rôznych matracov BENAB nás inšpirovalo vytvoriť novú generáciu matracov SPIMSI pre nové generácie zákazníkov. Vo výrobe matracov SPIMSI sa využívajú najnovšie typy technológií, moderné a ekologicky nezávadné materiály. Špeciálne kladieme dôraz na rýchlu, hygienicky nezávadnú a priamu logistiku od výroby až po doručenie matraca priamo domov ku klientovi. V kolekcii SPIMSI pre vás vyberáme tipy na najlepšie matrace vo všetkých cenových úrovniach.   

  • kontrolujeme a garantujeme kvalitu materiálov od našich dodávateľov
  • priama doprava matracov z výroby ku klientovi vďaka úzkym  spoluprácam s partnerskými e-shopmi 
  • garancie na matrace od 3 do 5 rokov
  • dôraz na hygienu v rámci celého výrobného procesu ISO 9001 a arómu každého matraca

Matrace SPIMSI by BENAB

Spoznajte novú značku SPIMSI - Matrace novej generácie​

#1 Spimsi SVIEŽO

Pohodlie dvojitej tvrdosti a liečivá aróma

Objavte v modeli SPIMSI SVIEŽO netradičnú kombináciu zdravého pružinového matraca dvojitej tvrdosti s modernou antibakteriálnou penou  a s poťahom s výťažkami z morských rias Spirulina. Skvelá voľba pre ľudí, ktorí obľubujú pohodlie pružinového matraca a chcú zdravo dýchať i počas spánku.

#2 Spimsi KING VISCO

Pre uvoľnenie a občasné bolesti chrbta počas spánku

Nielen pre ľudí s bolesťami chrbta je výborné riešenie spánku v matraci SPIMSI KING VISCO. Na tomto modely sa vaše svalstvo dokáže výborne uvoľniť a pena prispôsobiť vášmu telu. Zároveň vďaka prierezom je výborne prevzdušnený a na povrchu sa o regeneráciu pokožky stará príjemný mäkký poťah so striebornými zložkami. 

#3 Spimsi FRESH

Zdravý spánok i pre tých čo sa v noci zapotia

Často sa v nocí zapotíte 😍 a obávate sa o stav matraca? Tento TOP penový matrac vo svojej kategórií zabezpečí dlhodobo zdravú a suchú klímu vo svojom vnútri. Povrch matraca zlepšuje prekrvenie pokožky a vy sa budete cítiť každé ráno zdravšie. Navyše vás jemnou liečivou arómou morských rias nabudí novou energiou. 

Ďalšie SPIMSI obľúbené moderné matrace

Začnite písať aby ste videli produkty, ktoré hľadáte.