Prečo naše matrace BENAB patria medzi najlepšie zo Slovenska ?

matrace BENAB Fabrika matracov pod Tatrami - sitie matracov

Pohodlný spánok vo väčšine prípadov závisí od správneho matraca. A hoci je výrobcov veľa, nie všetci sú kvalitní. Existuje jedna značka, ktorej modely sú jedny z najpohodlnejších – sú jedinečné a všestranné. Toto sú matrace BENAB.

Matrace BENAB sú odskúšané generáciami spokojných zákazníkov. Spočiatku sa firma špecializovala na výrobu matracov pre nemocnice, domovy pre seniorov a hotely, no postupom času sa objavili modely pre domácnosť, detské a univerzálne matrace.

Výroba sa nachádza v meste Kežmarok, neďaleko Tatier. Každý deň továreň vyrába stovky rôznych modelov, ktoré sa líšia typom a dizajnom, no nekončia len pri tom. Napríklad pred piatimi rokmi prebehla rozsiahla rekonštrukcia závodu a modernizácia zariadení, ktoré dali značke BENAB možnosť skvalitniť a zrýchliť výrobu o viac ako 250 percent.

matrace Benab Fabrika matracov pod Tatrami

Prečo BENAB?

Výhodou značky je, že jej matrace sú vyrábané individuálne (výroba atypických matracov na zákazku) a sériovo, čo umožňuje vybrať si model podľa špecifických požiadaviek.

V areály závodu sa nachádza moderný showroom, kde si môžete vybrať model, ktorý vám vyhovuje. Výrobca odporúča vyhradiť si aspoň dve hodiny na zoznámenie sa s produktovou radou, pretože ich je veľmi veľa.

Počas návštevy showroomu si môžete každý typ matraca otestovať v uvoľnenej atmosfére. Priateľskí konzultanti predvedú všetky typy a možnosti výplne. Budete jasne vidieť, čo je vo vnútri matraca: aká je konštrukcia a typy výplní. Zamestnanci poradia aj so starostlivosťou o matrace. Ďalšou výhodou nákupu v showroome je, že matrac je doručený priamo z výroby až k vám domov.

matrac Benab potah medicott

V sortimente BENAB sú matrace rôznych stupňov tuhosti, s pamäťovým efektom, studená pena, pena a pružiny. Medzi najobľúbenejšie modely patrí matrac 1+1 ERGOMAX s inovatívnou penou, matrac z kokosových vlákien ZERO HARD a matrac z pamäťovej peny LAZY-FOAM.

Okrem samotných matracov Benab vyrába rošty na postele, jednoduché a anatomické vankúše, poťahy na matrace a prikrývky. Vďaka koordinovanej a zodpovednej práci zamestnancov závodu BENAB sa matrace tohto slovenského výrobcu dostali na svetový trh. Môžete si ich kúpiť špecializovaných obchodoch s nábytkom!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobné články

Začnite písať aby ste videli produkty, ktoré hľadáte.