Prečo si matrac Benab Fyzio Plus vyberajú majitelia hotelov ?

zena benab matrac slider

Povesť hotela business a prémiovej triedy závisí od kvalitného spánku hostí. Súčasťou kvalitných hotelov a penziónov sú v štandardnom vybavení izby ortopedické matrace s nezávislými pružinami, hypoalergénne materiály, určené pre každú váhu hostí. Model Benab Fyzio Plus spĺňa vysoké štandardy hotelov a penzónov.

250 autonómnych pružín so 7 zónami v jadre na 1 m²

Autonómne vaky s pružinami sa osvedčili: matrac kopíruje obrysy ľudského tela, prispôsobuje sa hmotnosti, rozmerom a polohe spánku. Maximálne pohodlie poskytuje systém siedmich zón: pružnosť, pevnosť a elasticita pružín sa líši v závislosti od záťažovej zóny na matraci. Bežne je výrobok rozdelený do siedmich po sebe nasledujúcich zón, od chodidla po stred a čelo postele.

matrac Benab potah Silver na vyksu

Charakteristiky pružín v každej zo 7 zón sú odlišné:

  • v zónach 1,3,5,7 je nosnosť 1,3-krát vyššia, najmä pri dvojitých modeloch pre páry s veľkým rozdielom hmotnosti;
  • v zónach 2, 4, 6 je maximálny faktor nastavenia zaťaženia 100 %, v zónach 1, 3, 5, 7 - PSU = 130 %.
    výsledkok je:
  • pokojný, pohodlný spánok každého spáča;
  • zdravý chrbát a krčné stavce;
  • normálny krvný obeh a tlak;
  • žiadne opuchy na nohách;
  • rovný povrch lôžka;
  • dlhá životnosť postele

Matrac Benab Fyzio Plus 200x100 mm má 500 jednotlivých pružín v textilnom plášti. Každá zo siedmich zón matraca má svoj vlastný typ pružín.

Spolupráca s nemeckým koncernom AGRO

Srdcom autonómnej pružinovej jednotky Benab Fyzio Plus sú pružiny známeho nemeckého koncernu AGRO. Spoločnosť vyrába prvky pre matrace prémiovej triedy, má vlastnú konštrukčnú kanceláriu, desiatky patentov, vykonáva testy výrobkov pred spustením do sériovej výroby. AGRO pružiny dosahujú maximálnu úroveň ergonomického prispôsobenia ľudskej hmotnosti. Matrace s touto výplňou sú vhodné pre tínedžerov, starších ľudí aj ľudí s vysokou telesnou hmotnosťou.

PUR pena a kvalitné puzdro

Vysoko kvalitný materiál pozostáva z miniatúrnych buniek naplnených vzduchom zabezpečuje normálny teplotný režim bez ohľadu na hodnoty teplomera v miestnosti. Hustota polyuretánového povrchu je 28 kg/m3 zachováva si svoj tvar, pružnosť a elasticitu po celé roky.

matrac Benab Fyzio Plus silver potah

Vonkajší poťah je ušitý zo sendvičového materiálu s PES vláknom 200 g/m² ako výplňou. Na dotyk príjemný materiál Chloe Aktiv nehromadí baktérie a roztoče, je hypoalergénny, vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou.

Vymeňte svoj domáci matrac za Benab Fyzio Plus. Doprajte si plnohodnotný odpočinok bez poškodenia chrbtice.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobné články

Začnite písať aby ste videli produkty, ktoré hľadáte.